Przysucha ZS 2023.11.08 2min

Akademickie Spotkania

Opublikowano

W środę 2023.11.08  w ramach Akademickich Spotkań uczniowie Zespołu  Szkół Nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze  uczestniczyli  w wykładzie, którego tematem było: ,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’

Młodzież maturalna miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju.  Tegoroczni maturzyści poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia w ubiegłych latach oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji.

Merytorycznym partnerem Akademickich Spotkań jest Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie. Oto lista zaprezentowanych uczelni:

-Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie, 

-Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie, 

-Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.