IMG_20230602_114711min

Skowyrówka znowu najlepsza

Opublikowano

W piątek 2.06.2023 roku odbył się turniej piłki nożnej szkół ponadpodstawowych w Lipinach. Organizatorem była szkoła kadetów z Lipin, która przygotowała dobre zawody, zadbała o bezpieczeństwo zawodników, wspaniały doping i prawdziwą sportową atmosferę. W turnieju zagrały wszystkie szkoły średnie z powiatu przysuskiego. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie i nie zawaham się powiedzieć że wszystkie drużyny mogą śmiało reprezentować nasz region we wszystkich turniejach piłkarskich. Nasza szkoła pojechała na turniej w mocno odmłodzonym składzie i sukces tym bardziej smakuje. Chłopcy w składzie: Jaworski Jakub, Dygant Oscar, Bryskiewicz Krystian, Kapusta Szymon, Biernat Miłosz, Szóstka Mateusz, Johnson Jakub, Pawłak Jakub, Muszyński Dawid, Kmita Michał wygrali wszystkie mecze i nie zostawili złudzeń, która szkoła jest najmocniejsza. Wszystkim chłopakom gratuluję i dziękuję za serce do walki bo łatwo nie było. Drugie miejsce w turnieju zajęła szkoła z Lipin a trzecie ZS Nr 1 w Przysusze.
Cezary Bohdziewicz